9633 AVORIO TOP
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9633 |
| Color | WHITE AND GREY |
| Bundle | 1 |
| Type | DOLOMITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 191cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2401kg |
| Block | 9633 |
| Color | WHITE AND GREY |
| Bundle | 2 |
| Type | DOLOMITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 191cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3090kg |
| Block | 9633 |
| Color | WHITE AND GREY |
| Bundle | 3 |
| Type | DOLOMITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 191cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3090kg |
| Block | 9633 |
| Color | WHITE AND GREY |
| Bundle | 4 |
| Type | DOLOMITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 3 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 191cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1715kg |